Βρίσκεται στον ημιώροφο του ξενοδοχείου NJV Athens Plaza, στο κέντρο της Αθήνας και διαθέτει μοναδική θέα στην πολυσύχναστη οδό Σταδίου και τον πανέμορφο πεζόδρομο της Βουκουρεστίου. Από νωρίς το πρωί μπορούν οι φιλοξενούμενοί μας να απολαύσουν ένα πλούσιο Αμερικάνικου τύπου πρωινό σε μπουφέ με ζεστά και κρύα προσφερόμενα είδη, καφέ, τσάι, φυσικούς χυμούς και εκπληκτικά, home-made γλυκά.
Executive Chef Παναγιώτης Αναστασίου
Pastry Chef Νίκος Τσόλης